Michałów-Reginów: Policjanci zatrzymali złomiarzy

Kryminalni z Legionowa zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o kradzież przedmiotów metalowych z terenu jednej z firm mieszczącej się w Michałowie-Reginowie. 38-letni Mirosław B., 46-letni Jerzy G. oraz 44- letni Andrzej F. wpadli, gdy nieśli elementy metalowe. Teraz za popełnione przestępstwo grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. sxc.hu

Do zdarzenia doszło 26 marca w godzinach rannych. Policjanci z wydziału kryminalnego legionowskiej Komendy patrolowali rejon miejscowości Michałów- Reginów. W pewnym momencie uwagę policjantów skupił ciemny samochód, którego kierowca zachowywał się tak, jakby miał awarię. Kilkakrotnie otwierał maskę auta udając, że wlewa coś do silnika.

Po chwili w kierunku pojazdu zaczęło iść dwóch mężczyzn. W rękach nieśli długie przedmioty, które włożyli do samochodu, po czym czynność tę powtórzyli jeszcze dwukrotnie. Kiedy samochód odjechał, został natychmiast zatrzymany do kontroli przez policjantów z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego.

Funkcjonariusze ujawnili w samochodzie rury, nożyce do cięcia drutu i inne elementy metalowe. Ustalony przez Policję właściciel firmy, z której skradzione zostały przedmioty wycenił straty na ponad 6 tysięcy złotych.

38-letni Mirosław B., 46-letni Jerzy G. oraz 44-letni Andrzej F., będący mieszkańcami Legionowa, trafili do policyjnej celi. Usłyszeli już zarzuty kradzieży. Za to przestępstwo grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

/KPP Legionowo/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Michałów-Reginów: Policjanci zatrzymali złomiarzy"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *