Marzenia i tajemnice Danuty Wałęsy

Danuta Wałęsa, była bohaterką niedzielnego spotkania w Jabłonnie, które odbyło się w ramach projektu „Spotkań autorskich bez liku – dla naszych czytelników”.

Danuta Wałęsa podpisuje książki / fot. UG Jabłonna

Spotkanie zostało zorganizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną im. ks. Jana Twardowskiego w Jabłonnie i odbyło się w Sali widowiskowej Domu Ogrodnika. Frekwencja dopisała aż nadto, bo dla niektórych zabrakło miejsc siedzących. Bohaterce wieczoru towarzyszył Piotr Adamowicz, który spisał jej wspomnienia i przelał je na karty książki „Danuta Wałęsa. Marzenia i tajemnice”.

Książka, którą jak mówią czytelnicy, czyta się jednym tchem. Wzrusza i porusza. Nikogo nie pozostawia obojętnym. Dowodem na to było bez wątpienia niedzielne spotkanie, w trakcie którego czytelnicy mogli autorce zadać najbardziej nurtujące ich pytania. A było ich wiele. Dotyczyły m.in. Lecha Wałęsy, sierpniowego strajku, polityki, wspomnień z dzieciństwa Danuty Wałęsy, a nawet jej poglądów na temat np. tego czy młodzież powinna do szkoły chodzić, czy jeździć autobusem. Czytelnicy gratulowali również byłej prezydentowej odwagi i sukcesu który osiągnęła.

Oprócz porozmawiania z Danutą Wałęsą, można było również kupić jej książkę i otrzymać autograf. Zanim jednak fani mogli uścisnąć jej dłoń, głos zabrała Wójt Olga Muniak oraz dyrektor biblioteki Anna Czachorowska, które podziękowały bohaterom spotkania za tak udany wieczór.

/UG Jabłonna/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Marzenia i tajemnice Danuty Wałęsy"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *