Legionowo: Viva Polonia! 6 listopada w ratuszu przegląd pieśni patriotycznej

W pierwszą niedzielę listopada, w sali widowiskowej Urzędu Miasta Legionowo odbędzie się przegląd pieśni patriotycznej Viva Polonia. Na scenie zobaczymy nie tylko profesjonalistów, ale także amatorów, którzy zmierzą się z tym wyjątkowym gatunkiem muzycznym. Początek wydarzenia zaplanowano na godz. 12:00.

Przegląd pieśni patriotycznej Viva Polonia składać się będzie z trzech części: przesłuchań konkursowych, występu gwiazd wieczoru i koncertu laureatów. Początek pierwszej części zaplanowano na godz. 12:00. Sześć godzin później na scenie pojawią się gwiazdy wieczoru: Małgorzata Urbaniak (sopran), Krzysztof Ciupiński-Świątek (tenor) oraz akompaniujący im na fortepianie Włodzimierz Trzeciak. Na godz. 19:00 przewidziano wręczenie nagród amatorom występującym w przesłuchaniach konkursowych oraz koncert laureatów.

Przegląd pieśni patriotycznej Viva Polonia w sali widowiskowej ratusza już 6 listopada. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Portal Legio24.pl jest jednym z patronów medialnych koncertu.

plakat

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Viva Polonia! 6 listopada w ratuszu przegląd pieśni patriotycznej"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *