Legionowo: Urzędnicy z Starej Białej zwyciężyli MazoviaCup 2015

09:34, 03.06.2015

Urzędnicy z mazowieckiej miejscowości Stara Biała zwyciężyli w ósmych Mistrzostwach Samorządowców w piłce nożnej, jakie odbywały się w ubiegłym tygodniu na terenie powiatu legionowskiego. W pasjonującym finale zmierzyli się z drużyną z Dąbrówki.

W czwartek i piątek (28 oraz 29.05) na terenie Legionowa, Jabłonny, Wieliszewa i Józefowa w gminie Nieporęt obyły się coroczne mistrzostwa drużyn piłkarskich reprezentujących samorządowców z terenu całego województwa. W sumie na boiskach stawiło się 27 drużyn.

W czasie meczów, jakie odbywały się w ciągu dwóch dni wyłoniono zwycięzców, którzy zagrali w wielkim finale. Mecz o puchar był bardzo wyrównany. Zarówno drużyna z Dąbrówki, jak i ich przeciwnicy ze Starej Białej dawali z siebie wszystko. Przyszedł jednak taki moment, że urzędnicy ze Starej Białej zdobyli prowadzenie i nie odpuścili aż do końca spotkania.

Na trzecim miejscu podium stanęła ekipa z Białobrzegów. Niestety drużynom z naszego powiatu nie powiodło się najlepiej. Mamy nadzieję, że nasi urzędnicy poćwiczą formę przed przyszłorocznymi mistrzostwami.

Patronat nad imprezą objęły Portal i Gazeta Legio24.