Legionowo: Uparty jak… kierowca opla

Opel tarasujący chodnik w dniu 16 marca, Fot. Czytelniczka

Mieszkańcy Legionowa, którzy poruszają się pieszo wzdłuż ul. Piłsudskiego – po przeciwnej stronie kościoła pw. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (w okolicy Parku im. Jana Pawła II) poskarżyli się naszej redakcji na jednego z kierowców, który tak parkował swoje auto, że przejście chodnikiem okazywało się niemożliwe. Jedna z czytelniczek dzień po dniu wykonała fotografie dokumentujące poczynania kierowcy.

– Pozwalam sobie przesłać dwa zdjęcia wykonane dzień po dniu (powtarza się na nich ten sam opel). W ten oto sposób auta parkowały przy ulicy Piłsudskiego – naprzeciw kościoła – w dniach 15-16 marca, blokując całkowicie chodnik i skutecznie uniemożliwiając przejście pieszym, zmuszając ich do wchodzenia na trawniki – pisała w mailu do naszej redakcji Pani Monika.

Zdjęcia nadesłane przez Panią Monikę postanowiliśmy opublikować w Legio24.pl i w ten sposób „napiętnować” zachowanie naszym zdaniem nieroztropnego kierowcy opla. Chodnik jest przecież dla pieszych, nie dla samochodów.

Swoją drogą zdjęcia przekazaliśmy również Straży Miejskiej, która naszym zdaniem powinna kierowcę ukarać mandatem.

Aktualizacja godz. 12:20

Jak informuje naszą redakcję legionowska Straż Miejska sprawą nieprawidłowego parkowania pojazdu przez kierowcę opla zajmie się Komenda Powiatowa Policji w Legionowie. – Dziękuję za przesłane zgłoszenie dotyczące nieprawidłowego parkowania pojazdu. Informuję, że wiadomość ta została przesłana do Komendy Powiatowej w Legionowie do dalszego prowadzenia. Straż Miejska posiada uprawnienia do prowadzenia postępowań wyjaśniających tylko i wyłączenie w przypadku ujawnienia wykroczenia przez Strażnika lub bezpośrednio po popełnionym wykroczeniu – pisze w mailu do naszej redakcji Ryszard Gawkowski, komendant Straży Miejskiej.

/red/

7 razy komentowano artykuł "Legionowo: Uparty jak… kierowca opla"

 1. Zaczyna się straszenie co za oszołomy w tym pseudo mieście mieszkają zbieranina z całej Polski takich jak ten z opla jest mnóstwo Ogólnie to w Legionowie kierowcy są wsciekliy wymuszają pierszenstwo zjeżdżają drogę nie znają podstawowych znaków jeżdżą jak chcą.Tu po prostu bydło jeździ czy baba czy chłop to same cepy aż nie raz to chcę się wysiąść i slepia wydlubać

 2. Rany, jaki tępy młotek. W takich sytuacjach idzie się po masce.

 3. Czyżby prawo jazdy za buraki??

 4. podobnie parkują w czasie targu w okolicy targowiska, a straży miejskiej tam nie widać, a pozbierali by sobie kasy bez żadnego wysiłku, a i porządku trochę by zaprowadzili, parkują na zejściu z pasów, na miejscu dla niepełnosprawnych, a wczoraj jakiś pajac stanął w poprzek i zablokował cały pas, strażnicy nie miejcie litości dla takich jeleni

 5. Dziki_Kieł | 20/03/2016, godz. 17:00 |

  Pewnie jak było autko parkowane leżał śnieg i nie było widać, że tam przebiega chodnik! Pewnie też ktoś, kto niechcący wpadł wózkiem w to auto bo widać jakiś ubytek w lakierze mógł akurat nie zauważyć tego auta! Złożoność przypadków i zrządzeń losów! Współczuje i samochodowi… i wózkowi. Patowa sytuacja.

 6. Gorszy sort | 19/03/2016, godz. 12:57 |

  obstawiam kobietę za kółkiem

 7. Zaparkuj tak jeszcze raz oszołomie.

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *