Legionowo: Smogorzewski prezydentem na kolejną kadencję

Roman Smogorzewski. Fot. IW/Legio24.pl

Emocje wyborów samorządowych już za nami, trwa liczenie głosów. Według pierwszych wyników pochodzących z Obwodowych Komisji Wyborczych w Legionowie prezydentem pozostanie Roman Smogorzewski. Według danych z 15 komisji (na 23) głosowało na niego około 76% wyborców (około 8000 głosów).

Roman Smogorzewski wygrywa przeważającą liczbą głosów ze swoim jedynym kontrkandydatem Konradem Michalskim z PiS-u.

To już kolejne wybory, które dotychczasowy prezydent Legionowa wygrywa w I turze. Jego plany na najbliższą przyszłość to: budowa basenu na Piaskach, powstanie drugiego żłobka, lepsza opieka medyczna dla dzieci i osób starszych, czy zakończenie budowy Centrum Komunikacyjnego. Smogorzewski chce także jednozmianowego systemu pracy w szkołach dla najmłodszych uczniów i lepszej komunikacji miasta ze stolicą w postaci bezpośredniej linii autobusowej do stacji metra.

/se/

9 razy komentowano artykuł "Legionowo: Smogorzewski prezydentem na kolejną kadencję"

 1. a widzisz, twój odiweczny problem to brak zrozumienia różnic miedzy Jabłonną a Legionowem 🙂

 2. wielbiciel | 23/11/2014, godz. 13:44 |

  Jakos w Jablonnie sie nie udalo wiec Twoja teza jest do ….

 3. dwaj najwięksi pracodawcy w powiecie Legionowskim? Urząd Miasta i Starostwo Powiatowe. Przecież oni wybierają się sami 🙂

 4. Ale porażka znowu wybrali go urzędasy i rodzinka.

 5. Gratuluję serdecznie i czekam na żłobek 🙂

 6. nie wiem – pytanie dotyczące Jabłonny służy odwróceniu uwagi czy też jechaniu po mnie? 🙂 Jabłonna, ile by o nie nie pisać, nie przoduje ani w bezrobociu, ani w zagęszczaniu osiedli. “Nie dzieje się nic” – ta łatwa do użycia fraza, może porównałbyś to do wielkości budżetu obu gmin i do wydatków inwestycyjnych, to może ułatwić ci zrozumienie, gdzie masz do czynienia z “nic”.

 7. Marcin, to co powiesz o Jabłonnie. Tu to dopiero jest marazm. Nie dzieje się kompletnie nic i wszystko wskazuje na to, że dalej gmina będzie tkwić w tym zacofaniu (jedną szkołą świata nie zwojuje).

 8. Witamy w utartej koleinie poczynań Romka i jego ferajny. Legionowo, miasto które straciło ostatnie lata, nadal pozostanie grajdołem godnym “mecenasa wiedzy”. Jedyne, co faktycznie wzrasta, to: 1) bezrobocie (zdecydowanie najwyższe w całym województwie mazowieckim) oraz 2) gęstość zaludnienia (Legionowo pod tym względem jest rekordzistą kraju). O kładkach, dworcach, tunelach czy szpitalu mówić już nie wypada, bo od dziś tematy te będą już drugorzędne. Gratulujemy wszystkim wyborcom, świetny wybór 🙂

 9. Poszedłem na wybory tylko dlatego, żeby na Pana zagłosować. Nie interesują mnie żadne sejmiki tylko miasto. Gratuluję wygranej !!!

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *