Legionowo: „Obce niebo” w Kinie Otwartym już w najbliższy czwartek

Fot. pixabay.com, CC0 Public Domain

W najbliższy czwartek (24.11) w sali widowiskowej legionowskiego ratusza odbędzie się kolejne spotkanie w ramach popularnego cyklu Powiatowej Instytucji Kultury – „Kino Otwarte”. Tym razem mieszkańcy Legionowa i powiatu będą mogli za darmo obejrzeć znakomity polski film zatytułowany „Obce Niebo”.

„Obce Niebo” to film opowiadający o rodzinie, która w poszukiwaniu lepszego życia wybrała się do Szwecji. Ta sytuacja nie podoba się jednak ich córce, która chcąc wrócić do Polski informuje opiekę społeczną, że w domu nie dzieje się najlepiej. Odpowiedź urzędu może być tylko jedna – córka trafia do rodziny zastępczej. Walka o jej odzyskanie w majestacie prawa kończy się jednak fiaskiem. Zrozpaczeni rodzice decydują się więc na dramatyczny krok – porwanie córki i wywiezienie jej ze Szwecji.

Film „Obce Niebo” będzie można obejrzeć za darmo w sali widowiskowej legionowskiego ratusza już w najbliższy czwartek (24.11) o godz. 19:00. Po filmie zaplanowano spotkanie z odtwórczynią głównej roli Agnieszką Grochowską.

Cykl „Kino Otwarte” odbywa się pod patronatem medialnym Portalu Legio24.pl.

obce_niebo_rgb

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: „Obce niebo” w Kinie Otwartym już w najbliższy czwartek"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *