Legionowo: „Na Luzie” z nowym koncertem znów w sali widowiskowej ratusza

Zespół "Na Luzie" podczas prób, Fot. Profil Facebook-owy Małgorzaty Luzak

W najbliższy piątek (21.10) w sali widowiskowej legionowskiego ratusza odbędzie się kolejny koncert popularnej wśród Legionowian grupy wokalnej „Na Luzie”. Tym razem widzów czeka sentymentalna podróż do czasów PRL-u. Wstęp na przedstawienie zatytułowane „Za 10 minut trzynasta” jest wolny.

Program artystyczny zatytułowany „Za 10 minut trzynasta” to zupełnie nowe przedstawienie, które przeniesie nas o kilkadziesiąt lat wstecz. – To trochę zmiana tematyki naszych koncertów. Do tej pory skupialiśmy się raczej na tematach damsko-męskich, tym razem zabierzemy widzów w przeszłość – mówi Portalowi Legio24.pl kierownik zespołu „Na Luzie”, Małgorzata Luzak.

Wykonawcy zaprezentują mieszkańcom takie szlagiery jak: „Budujemy nowy dom”, „Serduszko puka w rytmie cza-cza”, czy „Mexikana”. Planowany jest także pokaz multimedialny. Piosenkom towarzyszyć będą wyświetlane w tle plakaty z epoki PRL, fotografie z tamtego okresu, a nawet filmy Polskiej Kroniki Filmowej. Po koncercie poczęstunek zapewni bar mleczny!

Początek piątkowego koncertu w sali widowiskowej ratusza przewidziano na godz. 18:00. Wstęp jest wolny.

za_10_13_plakat

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: „Na Luzie” z nowym koncertem znów w sali widowiskowej ratusza"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *