Legionowo: Legionista już nie wita podróżnych

Fot. Legio24.pl / UM Legionowo

Zauważyliście brak „witacza” przy CSP? – pyta na swoim facebook’owym profilu Tamara Mytkowska, rzecznik prasowy UM Legionowo. Okazuje się, że znajdujący się na nim legionista przeszedł do rezerwy. Niebawem zastąpi go napis „Legionowo Porusza”.


Tamara Mytkowska w rozmowie z Legio24.pl powiedziała, że nowy „witacz” pojawi się w okolicy Centrum Szkolenia Policji w ciągu maksymalnie dwóch – trzech tygodni. Zdradziła także jego wygląd. W sumie, nie zmieni się tylko kształt znaku, bo zostanie wykorzystana ta sama platforma, treść ma być jednak zupełnie inna. Nie będzie już nawiązywała do „legionowej” tradycji Legionowa, a do obecnie lansowanej marki „Legionowo Porusza”. Znak będzie wykonany w marketingowych barwach miasta: niebieskim, zielonym i pomarańczowym.

Powyżej publikujemy jego wizualizację.

/red/

4 razy komentowano artykuł "Legionowo: Legionista już nie wita podróżnych"

  1. Szkoda… było tradycyjnie i z nawiązaniem do historii miasta, będzie byle jak i brzydko. Komuś zależało na pogorszeniu wizerunku miasta 🙁

  2. Legionowo porusza? Ktoś musiał długo myśleć nad tym hasełkiem. Porusza, ale kogo? A może czym? Idiotyczne hasło, i „witacz” też do czterech liter się nadaje. Wgl kto to projektował? Przedszkolak? Bo tak to wygląda. Przypadkowy maziak, nic więcej. Możnaby go postawić gdziekolwiek, czemu akurat ma straszyć przy wjeździe do miasta? Równie dobrze może stać przy pierwszym lepszym hipermarkecie… Szkoda, że rezygnuje się z fajnego nawiązania do historii miasta na rzecz takiego badziewia. Polacy jednak głupi naród, który nie szanuje własnych tradycji.

  3. sorry … jeżdżę tam codziennie ale nie zwracam uwagi na to coś! Czy kierowców to interesuje… Totalny bezsens i wyrzucanie kasy w błoto…

  4. AGNIESZKA | 27/03/2015, godz. 17:56 |

    Mało czytelny- wyrazisty, niczym strach na wróble. Kolejny koszmarek w przestrzeni publicznej naszego miasta.

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *