Legionowo: Kradli szczoteczki do zębów z Rossmanna. Grozi im do 5 lat więzienia

Jeden z zatrzymanych mężczyzn podczas policyjnych czynności, Fot. KPP Legionowo

Legionowscy kryminalni zatrzymali 22-letniego Mateusza C. oraz 19-letniego Kamila G. Mężczyźni są podejrzewani o kradzież elektrycznych szczoteczek do zębów z mieszczącej się przy ul. Piłsudskiego drogerii Rossmann. Właściciel marketu swoje straty wycenił na kwotę przeszło 2700 złotych. Mateusz C. oraz Kamil G. usłyszeli już zarzuty i przyznali się do winy. Grozi im do 5 lat więzienia.

– Sprawa kradzieży elektrycznych szczoteczek do zębów z jednej z legionowskich drogerii miała swój początek jeszcze w grudniu ubiegłego roku. Wtedy to właściciel sklepu złożył oficjalne zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa – informuje podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo. – Po przeanalizowaniu nagrań z monitoringu, prowadzący sprawę kryminalni wytypowali dwóch podejrzanych – 22-letniego Mateusza C. oraz 19-letniego Kamila G. Zostali oni zatrzymani w ubiegłym tygodniu. Policjanci zauważyli ich jak szli chodnikiem – dodaje podkom. Kuligowska.

Jak wyjaśnili podczas dochodzenia zatrzymani mężczyźni, skradzione z Rossmanna szczoteczki do zębów, warte w sumie ponad 2700 złotych zostały sprzedane za mniej więcej połowę ich wartości.

Obaj zatrzymani usłyszeli już zarzuty kradzieży mienia. Przyznali się do winy i oczekują na rozprawę sądową. Grozi im po pięć lat więzienia.

/red/

1 raz komentowano artykuł "Legionowo: Kradli szczoteczki do zębów z Rossmanna. Grozi im do 5 lat więzienia"

  1. Jedni mają 500 plus a inni pokrzywdzeni próbują też mieć swoje 500 plus…

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *