Legionowo: Koncert trzech tenorów w sali widowiskowej ratusza

W piątek (17.02) w sali widowiskowej legionowskiego ratusza odbędzie się wyjątkowy koncert trzech polskich tenorów. Podczas widowiska mieszkańcy Legionowa i całego powiatu legionowskiego będą mogli usłyszeć największe przeboje opery i operetki, pieśni neapolitańskie i szlagiery literatury skrzypcowej. Bilety, w cenie 75 zł są już do nabycia w „Księgarni u Leszka”.

Koncert Trzech Tenorów programowo nawiązywać będzie do gali z udziałem trzech największych tenorów świata – Luciano Pavarotti, Plácido Domingo oraz José Carreras. Podczas koncertu usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych śpiewaków operowych, solistów polskich i europejskich scen muzycznych, tenorów młodego pokolenia – Jędrzeja Tomczyka, Tomasza Tracza oraz Aleksandra Kruczka. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

Podczas koncertu zabrzmią największe przeboje opery i operetki, przepiękne pieśni neapolitańskie i szlagiery literatury skrzypcowej, wspaniałe światowe arie największych kompozytorów. Publiczność usłyszy m.in.: O sole mio, Granadę, Brunetki blondynki, Arię Barinkaya “Wielka sława to żart”, Arię Księcia “La donna é mobile”, czy Toast Libiamo. Tego nie można przegapić!

Bilety, w cenie 75 zł są do nabycia w „Księgarni u Leszka”, przy ul. Batorego 10. Rezerwacje miejsc odbywają się pod numerami telefonów: 22 732 03 02 oraz 504 091 909 (grupy).

Bilety do nabycia także przez Internet, pod adresem: www.ebilet.pl i www.eventim.pl oraz w sieciach: Empik, Media Markt i Media Expert.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Koncert trzech tenorów w sali widowiskowej ratusza"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *