Legionowo: Za klika dni „Kabaretowy Dobry Wieczór”. Są jeszcze bilety

Kabaret Skeczów Męczących - jedna z gwiazd listopadowej imprezy, Fot. Organizator

Katarzyna Pakosińska, Jerzy Kryszak, Formacja Chatelet, czy Kabaret Skeczów Męczących to propozycje niezwykłej imprezy kabaretowej, która odbędzie się w piątek, 18 listopada w legionowskiej Arenie. Bilety nadal są do nabycia za pośrednictwem internetu.

– Dobry wieczór! To przywitanie może oznaczać wszystko. Więc jaki właściwie jest ”dobry wieczór”? Przepisów na dobry wieczór jest wiele. My mamy jeden, absolutnie niezawodny – zapowiadają legionowskie wydarzenie kabaretowe w Arenie organizatorzy.

Dobry wieczór – tak wita kilkutysięczną publiczność Barbara Tomkowiak i Adam Małczyk, a potem zdarzenia dzieją się już błyskawicznie. Na scenie pojawiają się Katarzyna Pakosińska lub Jerzy Kryszak, Formacja Chatelet i Kabaret Skeczów Męczących bawiąc publikę przez ponad 3 godziny. Z każdym kolejnym występem, premierowym skeczem i żartem nie masz najmniejszych wątpliwości, że to dobry wieczór.

Podczas Kabaretowego Dobrego Wieczoru Formacja Chatelet obchodzić będzie swoje 20­-lecie. – Dwadzieścia lat to naprawdę szmat czasu i dlatego przygotowaliśmy dla Państwa coś wyjątkowego. Fantastyczną zabawę gwarantuje doskonały dobór artystów, którzy zaserwują państwu humor najwyższej próby. Trzy różne kabaretowe światy i jeden cel ­ – rozbawić Was do łez! Kabaretowy dobry wieczór to więcej niż kabareton.­ To kabaretowy spektakl, jakiego jeszcze na polskiej scenie estradowej nie było – możemy przeczytać na oficjalnej stronie organizatora imprezy.

“Kabaretowy Dobry Wieczór” to kolejna duża produkcja Agencji Artystycznej Eskander. Obok Polskiej Nocy Kabaretowej, która co roku pojawia się w 40 miastach Polski, w każdym zbierając kilkutysięczną publiczność, na estrady całego kraju wyrusza nowy projekt w równie gwiazdorskiej obsadzie i niespotykanej dotąd formule. “Kabaretowy Dobry Wieczór” to widowisko dla każdego, kto łaknie dobrego, wyrafinowanego humoru podanego w sposób lekki i nowatorski.

„Kabaretowy Dobry Wieczór” w Arenie Legionowo już 18 listopada o godz. 20:00. Bilety do kupienia TUTAJ.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Za klika dni „Kabaretowy Dobry Wieczór”. Są jeszcze bilety"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *