Legionowo: Honorowa obywatelka miasta wydała tomik poezji. Spotkanie autorskie 30 września

Bronisława Romanowska Mazur wydała nowy tomik poezji. 30 września, w ratuszu spotkanie promocyjne, Fot. Legio24.pl

W najbliższy piątek (30.09) w sali widowiskowej legionowskiego ratusza odbędzie się wyjątkowe spotkanie autorskie z Bronisławą Romanowską Mazur, honorową obywatelką miasta Legionowo, która właśnie wydała tomik poezji. Wstęp na spotkanie, którego początek zaplanowano na godz. 18:00 jest wolny.

„Aż po zachód słońca w zakątku ogrodu” – taki tytuł nosi tomik poezji wydany przez Bronisławę Romanowską Mazur, jedną z najbardziej znanych mieszkanek Legionowa, żołnierza Armii Krajowej – aktywnie uczestniczącego w walkach zbrojnych Powstania Warszawskiego, które nie ominęło również sąsiadującego ze stolicą Legionowa.

Tomik poezji Bronisławy Mazur ukazał się nakładem Towarzystwa Przyjaciół Legionowa, przy współpracy z Fundacją na Rzecz Dzieci i Młodzieży im. Wandy Tomczyńskiej. Nie można także zapomnieć, że książka nie ukazałaby się bez wsparcia finansowego Urzędu Miasta Legionowo.

Spotkanie autorskie z Bronisławą Mazur odbędzie się 30 września, o godz. 18:00 w sali widowiskowej Urzędu Miasta Legionowo, przy ul. Piłsudskiego 41.

plakat_promocji_tomiku_poezji-1

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Honorowa obywatelka miasta wydała tomik poezji. Spotkanie autorskie 30 września"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *