Legionovia efektownie pokonała Stal Mielec

12:42, 11.03.2014

Piłkarze KS Legionovia w pięknym stylu pokonali na wyjazdowym spotkaniu Stal Mielec. Do przerwy legionowianie przegrywali jednym golem, ale po zmianie stron Legionovia zdobyła trzy bramki w 10 minut, wygrywając ostatecznie dwoma golami.

Już w pierwszym kwadransie meczu legionowscy piłkarze stworzyli kilka groźnych sytuacji. Niestety w 33 minucie spotkania, po faulu Piotra Gurzędy, sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy, w wyniku czego piłkarze Stali objęli prowadzenie. W drugiej połowie spotkania Legionovia szybko odrobiła stratę. Najpierw do wyrównania doprowadził w 57 minucie, strzałem z jedenastki, Marcin Stańczyk, a następnie dwukrotnie do bramki gospodarzy trafił Piotr Gurzęda. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1 dla KS Legionovia. /wł/