Zamknij

KPR Legionowo pokonał PE Gwardię Opole

09:10, 17.04.2014
Skomentuj

W środę (16.04) KPR Legionowo zasłużenie pokonał na własnym parkiecie drużynę PE Gwardię Opole. Spotkanie zakończyło się wynikiem 24:20 (do przerwy 12:8).

KPR rozpoczął środowe spotkanie perfekcyjnie - przez pierwszych 15 minut meczu legionowianie stracili tylko jednego gola. Zawodnicy PE Gwardii Opole mieli duże problemy z przedarciem się przez obronę rywali, którzy bardzo skutecznie kontrowali ataki przeciwników. Ostatecznie legionowscy szczypiorniści zeszli na przerwę prowadząc 4 golami. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie - KPR dokładał do swojego dorobku kolejne trafienia. W budowanie akcji zaangażowany był cały zespół, a legionowianie skutecznie rzucali zarówno z pierwszej, jak i z drugiej linii. Środowe spotkanie zakończyło się wygraną KPR-u, który pokonując PE Gwardię Opole 24:20 pokazał, że wciąż liczy się w walce o miejsce w PGNiG Superlidze. /wł, sportowefakty.pl/