KONSULTACJE SPOŁECZNE DOTYCZĄCE PROJEKTU MIEJSKIEGO PROGRAMU PROMOCJI ZDROWIA NA ROK 2011.

Urzędnicy miejscy zapraszają wszystkich mieszkańców Legionowa do włączenia się do prac nad projektem Miejskiego Programu Promocji Zdrowia na rok 2011 oraz do zgłaszania opinii do jego projektu.

Mieszkańcy miasta mogą zgłaszać uwagi, wnioski i sugestie dotyczące projektu programu anonimowo na piśmie do specjalnej skrzynki wystawionej w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Legionowo przy ul. marsz. J. Piłsudskiego 41 lub na adres e-mail: [email protected].
Po zebraniu uwag i wniosków w sprawie projektu konsultowanego dokumentu zostanie zorganizowane spotkanie z mieszkańcami miasta oraz pracownikami Urzędu Miasta Legionowo odpowiedzialnymi za realizację zadania.
Termin zgłaszania uwag upływa 10 grudnia 2010 r.
Dokładny termin spotkania konsultacyjnego z mieszkańcami miasta podany zostanie do dnia 3 grudnia br. na stronie internetowej Miasta Legionowo www.legionowo.pl w zakładce Zdrowie. Termin poda także Serwis LEGIO24.pl

Tutaj znajdziecie Państwo projekt programu w formacie PDF (kliknij)

(źródło: UM Legionowo)

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "KONSULTACJE SPOŁECZNE DOTYCZĄCE PROJEKTU MIEJSKIEGO PROGRAMU PROMOCJI ZDROWIA NA ROK 2011."

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *