Kolejny handlarz narkotykami zatrzymany

Legionowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie i handel narkotykami. 27-letni Maciej S. prawdopodobnie od kilku miesięcy sprzedawał marihuanę innym osobom na terenie powiatu legionowskiego oraz Warszawy. Za ten czyn mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd na wniosek policjantów i prokuratury aresztował już tymczasowo Macieja S. na 3 miesiące.

fot. KPP Legionowo

Do zatrzymania mężczyzny przez kryminalnych doszło w miniona środę (30.01). 27-latek miał wtedy przy sobie marihuanę. Policjanci prowadzący tę sprawę podejrzewają, że Maciej S. od września ubiegłego roku z góry powziętym zamiarem osiągnięcia korzyści majątkowej sprzedawał marihuanę innym osobom w cenie 40 złotych za gram.

Z ustaleń śledczych wynika, że prawdopodobnie przestępstw tych 27-latek dopuszczał się na terenie gminy Jabłonna i w Warszawie. W celu zabezpieczenia prawidłowego toku postępowania na wniosek policjantów i prokuratury sąd rejonowy w Legionowie zastosował wobec mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Za ten czyn podejrzanemu grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

/KPP Legionowo/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Kolejny handlarz narkotykami zatrzymany"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *