Karolino: Amfetaminę ukrył w bokserkach

Fot. arch. policja.pl

Policjanci z Serocka zatrzymali 23-letniego Marcina G. Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie amfetaminy, którą policjanci znaleźli… w bieliźnie 23-latka. Marcin G. usłyszał już zarzuty, przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze. O jej wysokości zdecyduje sąd.

Do zatrzymania Marcina G. doszło w sobotę (17.12), po godz. 15:00 – informuje podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo. – Policjanci z komisariatu w Serocku podczas patrolowania miejscowości Karolino postanowili dokonać wylegitymowania i sprawdzenia dwóch młodych mężczyzn siedzących w zaparkowanym volkswagenie. W trakcie czynności okazało się, że kierowca auta, Marcin G. jest w posiadaniu białego proszku, znajdującego się w foliowym opakowaniu. 23-latek ukrył go w bokserkach. Ponieważ istniało prawdopodobieństwo, że są to narkotyki, mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Przeprowadzone za pomocą narkotestu badania potwierdziły podejrzenia funkcjonariuszy. Biały proszek okazał się amfetaminą – mówi podkom. Emilia Kuligowska.

23-letni Marcin G. usłyszał już zarzuty posiadania substancji odurzających, przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze. O jej wysokości zdecyduje sąd. Kodeks Karny, za to przestępstwo przewiduje maksymalną karę 3 lat więzienia.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Karolino: Amfetaminę ukrył w bokserkach"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *