Kabaret Skeczów męczących ubawił widzów do łez

XII Wieczór z Kabaretem, który odbył się w czwartek, 22 kwietnia, w sali widowiskowej Urzędu Gminy Wieliszew rozgrzał publiczność do czerwoności. A to za sprawą występu Kabaretu Skeczów Męczących.
Grupa zaprezentowała nam takie skecze jak: Śruba, Śruba na sylwestra, Trfam telegra, czy Hymn Euro 2012.  Kabaret Skeczów Męczących powstał w 2003 roku w Kielcach. Obecnie grupę tworzą: Karol Golonka, Jarosław Sadza, Marcin Szczurkiewicz i Michał Tercz. Do najważniejszych osiągnięć grupy należy zdobycie I nagrody na XXVII Lidzbarskim Wieczorze Humoru i Satyry oraz nagrody publiczności na IV Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Kabaretowej O.B.O.R.A. w Poznaniu.
To kolejne już spotkanie kabaretowe, jakie proponuje Ośrodek Kultury w Wieliszewie. Od grudnia 2006 roku przez „deski” sali widowiskowej przewinęli się: Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Koń Polski, Kabaret Hrabii, Formacja Chatelet, Neonówka, Paranienormalni, Łowcy.B, Grupa Mocarta, Grupa Rafała Kmity, Kabaret Limo.
Wieliszewskie Spotkania Kabaretowe mają już swoich stałych bywalców potrafiących docenić dobry humor. Kwietniowe spotkanie z pewnością ich nie zawiodło.

(źródło: UG Wieliszew, foto: UG Wieliszew)

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Kabaret Skeczów męczących ubawił widzów do łez"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *