Joanna Żbikowska trzykrotnie na podium

foto: UM Legionowo

Zawody Grand Prix Piaseczna (18.11.2012 r.) przyniosły potrójny sukces zawodniczce UKS „Delfin”. Joanna Żbikowska wywalczyła dwa złota i jedno

foto: UM Legionowo

srebro, tym samym pobiła swoje dwa życiowe pływackie rekordy.

W zawodach Grand Prix Piaseczna wzięło udział wielu pływaków trenujących w klubach na terenie całego kraju oraz zawodnicy niezrzeszeni. UKS „DELFIN” LEGIONOWO reprezentowała Joanna Żbikowska, której wszystkie niedzielne starty zakończyły się sukcesem.

Asia popłynęła w trzech konkurencjach: 50 metrów stylem motylkowym oraz 100 metrów stylami dowolnym i klasycznym. W wyścigu na dystansie 100 metrów stylem dowolnym okazała się bezkonkurencyjna zdobywając złoty medal z czasem 1:05,61.

Start w konkurencji 50 metrów stylem motylkowym przyniósł zawodniczce srebrny medal, jednocześnie rekord życiowy 0:33,26. W koronnym stylu Asi na 100 metrów stylem klasycznym – ponownie stanęła na najwyższym stopniu podium zdobywając złoty medal. Joanna wygrała z dużą przewagą nad rywalkami z czasem 1:20.92, który również jest nowym rekordem życiowym legionowskiej zawodniczki.

Po startach w Piasecznie Joanna Żbikowska była bardzo zadowolona z osiągniętych czasów oraz formy. Zapewniła jednocześnie dalszą intensywną pracę nad poprawianiem wyników.

/UM Legionowo/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Joanna Żbikowska trzykrotnie na podium"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *