Jabłonna: „Pałacowe Spotkania z Muzyką” i nowa wystawa w Oranżerii już w niedzielę

Pałac w Jabłonnie, Fot. Legio24.pl

W najbliższą niedzielę (20.11) w jabłonowskim pałacu odbędzie się kolejny koncert muzyki klasycznej, w ramach cieszącego się dużą popularnością wśród mieszkańców cyklu Pałacowych Spotkań z Muzyką. Tym razem będziemy mogli usłyszeć dzieła takich kompozytorów jak: Johann Sebastian Bach, Ludwig van Beethoven, czy Robert Schumann. Po koncercie, w Galerii Sztuki Współczesnej „Oranżeria” odbędzie się wernisaż wystawy prac Agnieszki Cieślińskiej.

Johann Sebastian Bach, Ludwig van Beethoven, Robert Schumann, czy Carl Maria von Weber – tych wybitnych kompozytorów nie trzeba przedstawiać miłośnikom muzyki klasycznej. Ich znakomite utwory zadziwiają swoją wirtuozerią i klimatem od setek lat, ciesząc zmysły nie tylko melomanów, ale także szerokiej publiczności. W najbliższą niedzielę, to właśnie muzyka tych kompozytorów, wykonywana na żywo, będzie królować w jabłonowskim pałacu.

Początek koncertu przewidziano na godz. 13:00.

Nowa wystawa w „Oranżerii”

Po koncercie goście „Pałacowych Spotkań z Muzyką” będą mogli zwiedzić nową wystawę w Galerii Sztuki Współczesnej „Oranżeria”. Zostaną tam zaprezentowane prace Agnieszki Cieślińskiej, zebrane pod wspólnym tytułem „Graficzny Teatr”.

Patronat nad wydarzeniami objął Portal Legio24.pl.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Jabłonna: „Pałacowe Spotkania z Muzyką” i nowa wystawa w Oranżerii już w niedzielę"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *