Jabłonna: Palace Jazz Cafe już w najbliższą niedzielę. Wystąpi StansurovY

W najbliższą niedzielę w Pałacu w Jabłonnie wystąpi grupa StansurovY. Fot. Facebook.com/stansurovy

Ponownie zapraszamy naszych Czytelników do Pałacu w Jabłonnie, gdzie w najbliższą niedzielę (22.01) odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu „Palace Jazz Cafe”. Tym razem zapraszamy na koncert grupy StansurovY. – W klimatycznych wnętrzach podziemi Pałacu w Jabłonnie będziemy mogli rozkoszować się wyborną kawą oraz posłuchać muzyki “na żywo”. Grać i śpiewać dla Państwa będą ci dla których muzyka to radość, dobra energia i spełnienie… – możemy przeczytać w zaproszeniu wydanym przez organizatorów.

– Dwa lata temu postanowiliśmy reaktywować nasze wspólne granie. Razem, bo osobno każdy z nas coś grał. Choćby dla siebie. Nie wiem jak to się stało, ale reakcja chemiczna, która nastąpiła potem przerosła nasze oczekiwania. Okazało się bowiem, że tworzymy fajne piosenki z polskim tekstem, że kompozycje Marka otwierają u mnie nowe literackie horyzonty, że nowi koledzy, którzy do nas dołączyli na basie i perkusji dali nam takiego kopa do przodu, że trzeba się trzymać. Że energia jaką daje nam ta muzyka na próbach trzyma się w nas jeszcze długo, długo potem. Przed nami pracy wiele, droga daleka, ale chcemy już powoli aby ta nasza muzyka i jej energia poszła już do ludzi … Bo po to przecież gra się muzykę – dla ludzi – zgodnie przyznają muzycy grupy StansurovY.

Spotkanie w ramach „Palace Jazz Cafe” rozpocznie się o godz. 18:00. Wstęp jest wolny. Portal Legio24.pl jest jednym z patronów medialnych tego wydarzenia.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Jabłonna: Palace Jazz Cafe już w najbliższą niedzielę. Wystąpi StansurovY"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *