Jabłonna: W najbliższą niedzielę, w pałacu kolejne spotkanie z muzyką i nauką

Pałac w Jabłonnie, Fot. Legio24.pl

W najbliższą niedzielę (18.12) w jabłonowskim pałacu odbędzie się kolejny koncert w ramach „Pałacowych spotkań z muzyką”. Tym razem goście będą mogli wysłuchać improwizowanego występu pianisty Andrzeja Jagodzińskiego, którego tematem przewodnim będą zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Bezpośrednio po koncercie przewidziano także kolejne spotkanie w „Pałacowym Salonie Naukowym”.

Chopin i kolędy – pod takim tytułem odbędzie się przedświąteczny koncert w ramach „Pałacowych spotkań z muzyką”. Będzie to koncert improwizowany, wykonany przez znanego polskiego pianistę jazzowego, Andrzeja Jagodzińskiego. Muzyk zabierze słuchaczy w niezwykłą muzyczną podróż do krainy Bożego Narodzenia, a pomogą mu w tym utwory Fryderyka Chopina i najpiękniejsze kolędy. Początek koncertu zaplanowano na godz. 13:00.

Bezpośrednio po koncercie, o godz. 14:00 rozpocznie się natomiast spotkanie w ramach „Pałacowego Salonu Naukowego”. Tym razem dr. Andrzej G. Kruszewicz, dyrektor warszawskiego ZOO zdradzi mieszkańcom powiatu legionowskiego wiele sekretów z życia ptaków. To będzie fascynująca opowieść o ich zwyczajach, wyjątkowych zmysłach, zdumiewających fortelach i relacjach z ludźmi.

Wstęp na oba spotkania jest wolny.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem medialnym Portalu Legio24.pl.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Jabłonna: W najbliższą niedzielę, w pałacu kolejne spotkanie z muzyką i nauką"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *