Jabłonna: Gminne programy zdrowotne obsłuży DP Med

Fot. freeimages.com

Opieka stomatologiczna nad uczniami szkół podstawowych i opieka ginekologiczna dla kobiet – to programy prozdrowotne realizowane przez gminę Jabłonna, które w 2015 roku obsłuży prywatna przychodnia DP Med. Przyjęcia pacjentów będą się odbywały w siedzibie przychodni, w Jabłonnie przy ul. Modlińskiej 49.

Opieka stomatologiczna, a ściślej rzecz ujmując profilaktyka i leczenie próchnicy dla uczniów szkół podstawowych w Jabłonnie i Chotomowie będzie prowadzona od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 20:00. Rodzice lub opiekunowie uczniów, chcący kontynuować leczenie powinni do DP Med-u dostarczyć kopię historii choroby.

Poradnia ginekologiczna w zakresie profilaktyki i leczenia oraz prowadzenia ciąż niepowikłanych będzie dostępna dla wszystkich pań od poniedziałku do soboty, jednak nie we wszystkie dni będzie można skorzystać ze wszystkich oferowanych przez nią usług.

Badania laboratoryjne będą prowadzone cały tydzień w godz. od 7:00 do 12:00. Lekarz ginekolog będzie przyjmował we wtorki, czwartki i piątki w godz. od 15:00 do 20:00 oraz w soboty od 9:00 do 15:00. W tych samych godzinach będzie można wykonać badania USG.

Zapisy na leczenie i badania w ramach gminnych programów zdrowotnych są prowadzone telefonicznie, pod numerem 22 29 29 800 oraz na stronie internetowej www.dpmed.pl. Chętni mogą się także zapisać osobiście w siedzibie przychodni przy ul. Modlińskiej 49.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Jabłonna: Gminne programy zdrowotne obsłuży DP Med"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *