I Legionowskie Zamknięcie Sezonu Motocyklowego

foto: UM Legionowo

Sezon motocyklowy 2012 zbliża się ku końcowi, tego roku po raz pierwszy zostanie zakończony w wyjątkowy sposób. Za sprawą ks. Jarosława Wyszomierskiego motocykliści 20 października (sobota) będą mogli ostatni raz w 2012 roku wspólnie przejechać ulicami Legionowa, podzielić się doświadczeniami i miło spędzić czas.

foto: UM Legionowo

Impreza dla amatorów motocykli rozpocznie się w południe Mszą Świętą. Uczestnicy podziękują tym samym za szczęśliwe podróżowanie w minionym sezonie, modlitwą zostaną również objęci ci, którzy zakończyli życie w wypadkach drogowych. Po Mszy w parafii Miłosierdzia Bożego (ul Targowa 48) motocykliści przejadą kolumną przez miasto do kościoła parafialnego Matki Bożej Fatimskiej, gdzie będzie miała miejsce bardziej świecka część zakończenia sezonu.

Ks. Jarosław zorganizował ognisko, kiełbaski, piknik przy dźwiękach kapeli oraz możliwość podzielenia się wrażeniami z podróży, wypadów motocyklowych. Serdecznie zapraszamy miłośników jazdy motocyklem, ich rodziny i sympatyków dwukołowych maszyn do udziału w I Legionowskim Zamknięciu Sezonu Motocyklowego 2012.

Więcej informacji można zasięgnąć pisząc na maila ks. Jarosława Wyszomierskiego – [email protected]

/UM Legionowo/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "I Legionowskie Zamknięcie Sezonu Motocyklowego"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *