Horoskop tygodniowy od 1 do 7 kwietnia 2013

Co czeka Cię w najbliższym czasie? Sprawdź Horoskop!

Baran (21.03 – 19. 04)

Dobry tydzień na planowanie przyszłości i zbieranie plonów tego , co robiłeś wcześniej. Aby jednak dokończyć projekty, trzeba będzie popracować, praktyka czyni mistrza. Ten tydzień to dla ciebie dobry czas na rozpoczynanie zmiany diety i kuracje oczyszczające organizm. Jeśli chcesz osiągnąć sukces nie neguj tego co ci podpowiada intuicja. Jeśli ktoś będzie Ci proponował podróż – dobrze się nad tym zastanów, nie bój się odmówić.

Byk (20.04 – 22. 05)

Koniecznie przyjrzyj się temu co i jak jesz, ponieważ twoja dieta i sposób odżywiania się mogą negatywnie wpłynąć na Twój stan fizyczny i emocjonalny. Pożegnaj to co za tobą, zakończ stare projekty, uwolnij się od przeszłości – to doskonały czas aby rozpocząć nowe przedsięwzięcia. Myśl pozytywnie, a wszystko się dobrze potoczy – mantra, afirmacja i medytacja to twój klucz do sukcesu.

Bliźnięta (23.05 – 21. 06)

Okres poświąteczny jest dla Ciebie okresem odpoczynku. Aby podjąć właściwe decyzje zarówno w sprawach zawodowych jak i partnerskich, postaraj się zdobyć więcej informacji, nie podejmuj pochopnie decyzji, daj sobie czas na przeanalizowanie całej sytuacji. Pomyśl o oczyszczeniu organizmu po świętach, doda Ci to werwy do działania, pozwoli trzeźwo spojrzeć na otaczającą Cię rzeczywistość.

Rak (22.06 – 22.07)

Raki będą zajęte sprawami codziennymi – dom, sprawy zawodowe, finanse . Jeśli drogi Raku zrezygnujesz z nadmiernej kontroli sytuacji – wszystko popłynie swoim torem w pozytywnym kierunku, a pod koniec tygodnia możesz wpaść na pomysł nowego, korzystnego przedsięwzięcia jak również spokojnego rozwiązania konfliktów rodzinnych. Sentencja na ten tydzień dla Raka – NIC NA SIŁĘ

Lew (23.07 – 23.08)

Dla Lwów jest to bardzo dobry czas zarówno pod względem zawodowym, jak również uczuciowym. Generalnie tydzień działania i spełniania planów. Twoje marzenia są na wyciągnięcie ręki, jeśli myślisz o podróży jest to również bardzo dobry moment. Nie koniecznie musi to być daleka , egzotyczna wycieczka, wystarczy uciec z domu na weekend 🙂

Panna (24.08 – 22.09)

Droga Panno, czas wiosny to dla Ciebie czas kreacji i wyjaśnienia spraw rodzinnych. Bardzo ważny będzie kontakt z dziećmi, jest to także dobry czas na oderwanie się od codzienności, dobrze zrobi Ci wypad za miasto. Nie martw się na zapas – wszystko jest tak jak powinno być, chociaż ty może tego nie dostrzegasz…

Waga (23.09 – 22.10)

Dla Ciebie Wago dobry tydzień – wszystko jest w porządku, nawet jeśli tego nie widzisz, wszystko zmierza w dobrym kierunku. Jeśli masz w głowie konkretne projekty – jest to doskonały czas na zbieranie do ich realizacji niezbędnych informacji. Jeśli nie udało Ci się wyjechać, odpocząć – nie martw się, co się odwlecze, to nie uciecze 🙂

Skorpion (23.10 – 21.11)

Na Twojej drodze może stanąć w tym tygodniu młody mężczyzna. Jest to dobry czas na zawieranie nowych znajomości lub rozpoczynanie nowych projektów zawodowych. Dla Skorpionów, które planują potomstwo – szansa na poczęcie. Dla osób będących w związkach, które są w fazie stagnacji – dobry czas na rozmowy i ponowne rozpalanie ognia – w przeciwnym wypadku nastąpi znaczne oziębienie relacji.

Strzelec (22 11 – 21. 12)

Drogi Strzelcu, bądź cierpliwy. To czego pragniesz jest już blisko. Otwórz się na swój wewnętrzny głos, ponieważ jest on odpowiedzią na Twoje pytania i rozwiązaniem Twoich problemów. Podobnie jak u Skorpiona – jest to dobry czas na odpoczynek i relaks. Nie napinaj się Strzelcu, nerwy w niczym nie pomogą.

Koziorożec (22.12 – 19. 01)

Drogi Koziorożcu, mimo iż za oknem Zima, w Twoim sercu lato. Odżyjesz dzięki zmianie trybu życia i nowemu podejściu do różnych spraw – dotyczy to zarówno emocji jak również materii i spraw zawodowych. Masz moc aby urzeczywistniać swoje marzenia. Pilnuj spraw administracyjnych i papierkowych, zadbaj o dokumenty. Możliwa podróż, lub przynajmniej jej planowanie.

Wodnik (20. 01 – 18. 02)

Sprawa z przeszłości, która nie dawała Ci spokoju zostanie w tym tygodniu wyjaśniona. Dobry czas na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć – pamiętaj tylko o dobrym przygotowaniu i o systematycznym wdrażaniu w życie nowych pomysłów. Myśl pozytywnie o przyszłości, czasem potrzeba trochę czasu i optymizmu. Unikaj czarnowidztwa.

Ryby (19.02 – 20.03)

Drogie Rybki, wszystko jest na swoim miejscu. Co prawda może Cię dopaść rutyna dnia codziennego, do tego będziesz mieć tendencję do rozgrzebywania spraw z przeszłości. Zastanów się czy nie lepiej wybaczyć, odpuścić i odciąć się – życie wyda się wówczas łatwiejsze. Nikt nie każe Ci chodzić z wrogiem na kawę, ale czasem lepiej zamknąć to co było i nie rozdrapywać ran przeszłości. Bądź szczery wobec siebie.

 

Horoskop  przygotowała dla Państwa Tarocistka Shadija Hansen oraz Wróżka Oriana
Bukartek

Kontakt :

Shadija tel. 531-21-86-94
Oriana  tel.  511-323-383

Facebook : Shadija Hansen
Oriana Katarzyna Bukartek
www.wrozkaoriana.pl
Fb: Ezo Rabbit
Fb : Wróżka Oriana

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Horoskop tygodniowy od 1 do 7 kwietnia 2013"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *