Horoskop dwutygodniowy do końca marca 2013

Co czeka Cię w najbliższym czasie? Sprawdź Horoskop!

Baran (21.03 – 19. 04)

Drogi Baranie myśl pozytywnie, bowiem projekty, które rozpocząłeś lub będziesz rozpoczynać zakończą się dla Ciebie sukcesem. Dobry czas na poszukiwanie nowych rozwiązań zawodowych. Jeśli planujesz rozpoczęcie remontu lub gruntownych porządków w domu, druga połowa marca jest doskonałym okresem. Zadbaj o zdrowy tryb życia.

Byk (20.04 – 22. 05)

Działaj bez zbędnej zwłoki, angażuj się w nowe przedsięwzięcia i myśl pozytywnie , przyniesie to dla ciebie korzystne rozwiązania. Zaangażuj się bardziej w sprawy emocjonalne i związkowe – zwróć bardziej uwagę na to co dzieje się w Twoim związku. Aby aby uzyskać  dodatkowe informacje – przyda Ci się odrobina wyciszenia i wypoczynku, naucz się medytacji – znajdziesz w niej odpowiedzi na swoje pytania.

Bliźnięta (23.05 – 21. 06)

Drogi Bliźniaku, z powodzeniem możesz kontynuować rozpoczęte już projekty i doskonalić swoje umiejętności. Jeśli masz konkretne pomysły jest to również doskonały czas do rozpoczynania nowych projektów i szukania nowych rozwiązań. Jeśli chodzi o życie emocjonalne – otwórz się na swoje prawdziwe uczucia. Bądź szczery wobec siebie i innych, nie neguj swoich  wewnętrznych przeświadczeń i przekonań. Żyj zgodnie ze sobą.

Rak (22.06 – 22.07)

Drogi Raczku, przyda Ci się zmiana diety, ewentualnie zmiana trybu życia na bardziej zdrowy. Dzięki temu odzyskasz wiarę w siebie i moc do działania. W tym okresie sprawy zawodowe nie będą dla Ciebie tak ważne, zwróć uwagę na swoje sprawy partnerskie, związane z uczuciami. Przyda Ci się trochę odpoczynku od codziennej rutyny.

Lew (23.07 – 23.08)

Drogi Lwie, dla Ciebie początek wiosny to także początek wzrostu i nowych projektów – dotyczy to zarówno spraw zawodowych jak i emocjonalnych. Być może czeka Cię nawet jakaś większa zmiana – koło ciebie ruch – przeprowadzka, lub zmiany zawodowe. W całym tym zamieszaniu nie zapomnij aby być sobą, pamiętaj, żeby podążać na przód z dobrymi intencjami i otwartym sercem.

Panna (24.08 – 22.09)

Popracuj nad projektami, które już SA w toku, które rozpocząłeś wcześniej – pamiętaj praktyka czyni mistrza, więc nie poddawaj się, nie rozpoczynaj nic nowego, kontynuuj to co stare. W związku z tym, że pracy będzie dużo – przyda Ci się chwila odpoczynku – najlepiej w towarzystwie bliskiej osoby. Zadbaj o sprawy partnerskie.

Waga (23.09 – 22.10)

Na pierwszym miejscu będą dla Ciebie teraz sprawy sercowe, emocjonalne – ogólnie szeroko pojęte partnerstwo. Jeśli chcesz być szczęśliwy w partnerstwie – nie ukrywaj i nie neguj swoich prawdziwych uczuć.  Sprawy życia codziennego będą na drugim planie, możesz czuć się znudzony pracą i sprawami domowymi.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpionie, na wiosnę czeka Cię nowa droga zawodowa, lub rozpoczniesz nowe działania w pracy. Nowe projekty i podróże będą ci służyły. Będzie to również dobry czas na uregulowanie swojego trybu życia i uspokojenie emocji. Dobry czas aby pogodzić się z kimś, z kim do tej pory byłeś w konflikcie. Zmiana tryba życia na bardziej naturalny i spokojny wyjdzie Ci Skorpionku tylko na dobre.

Strzelec (22 11 – 21. 12)

Drogi Strzelcu, będziesz skupiony na sprawach finansowych, a zwłaszcza na wcześniejszych zobowiązaniach, które nad Tobą ciążą. Musisz też pomyśleć, aby stworzyć  swój własny, naturalny wizerunek – spraw aby twój styl życia był bardziej zgodny z naturą – wówczas łatwiej będzie ci osiągnąć swoje cele. Ważne będą też sprawy emocjonalne – masz szansę na uzdrowienie pewnych niezdrowych relacji i dokończenie tego , co sobie zaplanowałeś.

Koziorożec (22.12 – 19. 01)

Drogi Koziorożcu, mimo , że jeszcze tego nie dostrzegasz – w Twoim życiu dokonują się delikatne, ale ważne zmiany. Dobry czas na kończenie toksycznych relacji lub uzdrowienie tych, które SA jeszcze do uzdrowienia. Dla Młodych Koziorożców – dobry czas na planowanie i powiększanie rodziny, dla tych starszych – należy zwrócić baczniejsza uwagę na relacje z dziećmi i młodymi osobami z rodziny.

Wodnik (20. 01 – 18. 02)

Dla Wodników również jest to dobry czas na rozpoczynanie nowych projektów zawodowych. Zrób porządek w swoim otoczeniu – zarówno materialnym jak i emocjonalnym. Czas na zakończenie starej , niezdrowej relacji i sytuacji. Pozwól odejść temu co toksyczne, abyś mógł mieć miejsce na przyjęcie tego co nowe. Nie pozwól aby cokolwiek lub ktokolwiek Cię spalało.

Ryby (19.02 – 20.03)

Pozbądź się w końcu iluzji ze swojego życia i zdecyduj się na uzdrowienie sytuacji, która tego wymaga. Zwłaszcza zwróć uwagę na swoje sprawy partnerskie. Jeśli nie podejmiesz działań w tym kierunku teraz – rozwiązanie problemu może się odwlec w czasie. Jeśli nie zrobisz tego teraz będziesz tkwić w marazmie i iluzji aż do jesieni.

 

 

Horoskop  przygotowała dla Państwa Tarocistka Shadija Hansen oraz Wróżka Oriana
Bukartek

Kontakt :

Shadija 531-21-86- 94
Oriana 511-323-383

Facebook : Shadija Hansen
Oriana Katarzyna Bukartek
www.wrozkaoriana.pl
Fb: Ezo Rabbit
Fb : Wróżka Oriana

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Horoskop dwutygodniowy do końca marca 2013"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *