17 maja w Nasielsku odbyły się powiatowe zawody w lekkiej atletyce dla szkół gimnazjalnych. Do rywalizacji przystąpiło 61 uczniów z Gimnazjum nr 2 w Starych Pieścirogach i 41 z Gimnazjum w Pomiechówku.
W sumie rozegrano trzydzieści trzy konkurencje. W czternastu lepsi okazali się uczniowie z gimnazjum w Pieścirogach. Zwycięzcy będą reprezentować powiat nowodworski na zawodach rejonowych.
Wyniki uczniów Gimnazjum nr 2 w starych Pieścirogach:
DZIEWCZĘTA KLASY I-II:
Bieg na 100 m
3.Magdalena Podgrudna - 17,2 sek.
4.Adrianna Olechowicz - 17,5 sek.
Bieg na 300 m.
1.Patrycja Marszałek - 56,6 sek.
2.Martyna Zwierzyńska - 57,9 sek.
4.Wioletta Idzikowska - 58,8 sek.
Bieg na 600 m.
1.Kinga Karaś - 1;54,7 sek.
3.Dominika Andrzejewska - 2;11,8 sek.
5.Karolina Nerć - 2;14,3 sek.
Skok w dal
1.Kinga Bielecka - 3,41 m.
3.Lidia Kongiel - 3,21 m.
Pchnięcie kulą
1.Dominika Daniszewska - 7,89 m.
2.Kinga Siemaszko - 7,69 m.
3.Natalia Szymczak - 6,64 m.
Skok wzwyż
1.Karolina Strzelczak - 130 cm
Sztafeta 4x100 m.
2.Gimnazjum nr 2 w Starych Pieścirogach
CHŁOPCY KLASY I-II:
Bieg na 100 m.
3.Wiktor Bendowski - 14,1 sek.
4.Kamil Kołodziejski - 14,9 sek.
5.Bartosz Wierzchoń - 15,2 sek.
Bieg na 300 m.
1.Kacper Krajewski - 44,8 sek.
3.Karol Kaletka - 48,4 sek.
6.Mateusz Bombała - 54,2 sek.
Bieg na 1000 m.
2.Igor Szcześniak - 3;26,4
3.Łukasz Muzal - 3;29,5
4.Radosław Ciosek - 3;36,2
Skok w dal
2.Michał Kruszewski - 3,87 m.
3.Michał Biliński - 3,79 m.
4.Krzysztof Makowski - 3,61 m.
Pchnięcie kulą
1.Mateusz Śliwiński - 8,17 m.
2.Marcin Rajkowski - 7,90 m.
3.Jakub Morawski - 7,69 m.
Skok wzwyż
2.Paweł Mokos - 130 cm
2.Krzysztof Wiktor - 130 cm
Sztafeta 4x100 m.
2.Gimnazjum nr 2 w Starych Pieścirogach
DZIEWCZĘTA KLASY III:
Bieg na 100 m.
2.Anna Dzikowska - 17,6 sek.
3.Marlena Fafińska - 17,8 sek.
4.Karina Ołton - 18,6 sek.
Bieg na 200 m.
2.Maja Kaczmarczyk - 37,2 sek.
3.Anita Szymczak - 37,2 sek.
4.Natalia Włodarczyk - 38,6 sek.
Bieg na 400 m.
2.Anna Kobrzyńska - 1;28,9 sek.
3.Agnieszka Kozłowska - 1;44,7 sek.
Bieg na 800 m.
1.Sylwia Górska - 3;05,2 sek.
3.Dagmara Lesiak - 3;25,4 sek.
Skok w dal
1.Anna Rusin - 3,59 m.
Pchnięcie kulą
1.Magdalena Kosewska - 8,92 m.
3.Olga Szlubowska - 7,75 m.
Skok wzwyż
2.Aneta Smolińska - 110 cm
3.Eliza Banulska - 110 cm
Sztafeta 4x100 m.
2. Gimnazjum nr 2 w Starych Pieścirogach
Sztafeta olimpijska:
1. Gimnazjum nr 2 w Starych Pieścirogach
CHŁOPCY KLASY III:
Bieg na 100 m.
3.Dawid Banach - 14,4 sek.
Bieg na 200 m.
2.Adrian Szyc - 34,7 sek.
Bieg na 400 m.
2.Rafał Ołdakowski - 1;08,9 sek.
3.Bartłomiej Siekierski - 1;13,9 sek.
Bieg na 800 m.
1.Damian Bożkiewicz - 2;37,7 sek.
2.Łukasz Murawski - 2;41,0 sek.
5.Sebastian Jeżewski - 3;16,9
Bieg na 1500 m.
2.Kamil Łuczyński - 5;53,6 sek
3.Przemysław Malinowski - 6;15,1 sek.
4.Maciej Rączkowski - 6;22,6 sek.
Skok w dal
2.Konrad Wodzyński - 4,21 m.
Pchnięcie kulą
1.Jakub Miłoszewski - 10,43 m.
2.Adam Sawicki - 8,97 m.
6.Piotr Bucholc - 6,94 m.
Skok wzwyż
3.Piotr Strzelczak - 130 cm
Sztafeta 4x100 m.
2.Gimnazjum nr 2 w Starych Pieścirogach
Sztafeta olimpijska:
1. Gimnazjum nr 2 w Starych Pieścirogach
/UM Nasielsk/
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz