Dofinansowanie do budowy przydomowych oczyszczalni

Wydział Środowiska i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Miejskiego w Nasielsku informuje, że od dnia 1 lutego 2013 roku Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie prowadzi nabór wniosków o dofinansowanie budowy przydomowych oczyszczalni ścieków o przepustowości do 7,5 m3/d dla osób fizycznych, instytucji i organizacji wykonujących funkcje publiczne lub społeczne.

fot. UM Nasielsk

Wysokość dotacji wynosi do 45% kosztów kwalifikowanych, nie więcej niż 7.500 zł dla oczyszczalni o przepustowości do 5 m3/d i nie więcej niż 10.000 zł dla oczyszczalni o przepustowości  5-7,5 m3/d. Koszty kwalifikowane obejmują: roboty budowlano-montażowe, zakup i montaż urządzeń, rozruch instalacji i urządzeń oraz obsługę geodezyjną. Nabór wniosków zostanie wstrzymany z chwilą wyczerpania środków dotacyjnych.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w zakładce Ochrona Wód i Gospodarki Wodnej lub w Wydziale Środowiska i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Miejskiego w Nasielsku.

/UM Nasielsk/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Dofinansowanie do budowy przydomowych oczyszczalni"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *