Dzień Otwartych Koszar przyciągnął gości

Jak co roku, z okazji Święta Sapera na terenie jednostki wojskowej 2. Mazowieckiego Pułku Saperów w Kazuniu odbył się „Dzień Otwartych Koszar”. Na wszystkich gości przybyłych tego dnia do pułku czekało wiele atrakcji oraz niespodzianek.

fot. UM Nowy Dwór Maz.

W piątek, 12 kwietnia saperzy z Kazunia zaprezentowali odwiedzającym swój sprzęt wojskowy. Zorganizowano także zawody sportowe, pojawiły się zabawki dmuchane i niezmiernie widowiskowa defilada .

W uroczystościach z okazji Dnia Sapera wzięli udział: Dowódca Wojsk Lądowych Generał broni Zbigniew Głowienka, władze samorządowe Miasta Nowy Dwór Mazowiecki, Gmin Błonia i Czosnowa, władze powiatu nowodworskiego i warszawskiego-zachodniego, dzieci i młodzież z okolicznych przedszkoli oraz młodzież gimnazjalna z klas o profilu wojskowym i policyjnym.

Podczas obchodów Dowódca Wojsk Lądowych wyróżnił „Odznaką Honorową Wojsk Lądowych” Dowódcę 2 Pułku Saperów płk. Adama Przygodę oraz Dowódcę Kompanii Dowodzenia kpt. Piotra Grendę. Ponadto wręczono „Gwiazdy Afganistanu” oraz „Odznaki Pamiątkowe 2 Mazowieckiego Pułku Saperów”.

/wł, Michał Dudek, UM Nowy Dwór Maz./

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Dzień Otwartych Koszar przyciągnął gości"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *