Dni Otwarte w legionowskich szkołach

Dyrektorzy legionowskich szkół zapraszają rodziców oraz dzieci, dla których we wrześniu rozpocznie się przygoda ze szkołą do skorzystania z oferty Dni Otwartych. Podczas specjalnych spotkań będzie można zobaczyć szkołę od środka oraz porozmawiać z psychologiem o tym, czy nasze dziecko jest gotowe aby rozpocząć naukę w szkole.

fot. UM Legionowo

Poniżej publikujemy list dyrektorów legionowskich szkół oraz harmonogram spotkań:

Szanowni Rodzice i Opiekunowie Dzieci z roczników 2006 i 2007!

Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa na Dni Otwarte w naszych szkołach, które organizujemy wzorem lat ubiegłych przed rozpoczęciem rekrutacji do klas pierwszych i oddziałów „zerowych”. Szczególnie gorąco zachęcamy do udziału w spotkaniach Rodziców i Opiekunów dzieci sześcioletnich, którzy będą podejmować decyzję, czy zapisać dziecko do „zerówki” czy klasy pierwszej. Warto zobaczyć, jak przygotowaliśmy nasze szkoły na przyjęcie najmłodszych i przekazać nam ewentualne uwagi oraz sugestie.

Każda szkoła przygotowała ciekawy program Dni Otwartych, podczas których odbędą się m.in. spotkania z dyrektorem szkoły i nauczycielami, wykłady specjalistów na temat dojrzałości szkolnej i rozwoju dziecka, zajęcia pokazowe z udziałem dzieci oraz zwiedzanie szkoły. Szczegółowy program spotkań zamieszczony jest na stronach internetowych poszczególnych szkół.

Bardzo liczymy, że przyjmą Państwo nasze zaproszenie. Miło nam będzie Państwa gościć.

Dyrektorzy legionowskich szkół

/UM Legionowo/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Dni Otwarte w legionowskich szkołach"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *