De Mono i Margaret wystąpią na Dniach Legionowa

Margaret i De Mono to gwiazdy Dni Legionowa 2015, fot. Wikimedia.com, De Mono

Tegoroczne Dni Legionowa odbędą się w sobotę, 20 czerwca. Wśród wielu atrakcji, tradycyjnie przewidziano także występy gwiazd muzyki. W tym roku na scenie zobaczymy zespół De Mono oraz Margaret.

Niewykluczone, że koncert da jeszcze jedna gwiazda – mówi Portalowi Legio24.pl Andrzej Sobierajski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury. – Prowadzimy z nim jeszcze rozmowy i ogłosimy jego występ jak wszystko będzie dopięte -dodaje.

Powrót do korzeni

W tym roku, po raz pierwszy od kilku lat impreza nie będzie organizowana z popularnym Radiem Eska. – To swego rodzaju powrót do korzeni – zapowiada Sobierajski. Nie wiadomo jeszcze czy zabawa odbędzie się w budynku Areny, czy na świeżym powietrzu. Po ostatnich Dniach Legionowa, które odbywały się w środku Areny mieszkańcy bardzo skarżyli się na tłok. Zdaniem wielu lepiej impreza wypadłaby pod gołym niebem, czyli dokładnie tak jak było to kiedyś.

Przeczytaj relację z Dni Legionowa 2014

/red/

10 razy komentowano artykuł "De Mono i Margaret wystąpią na Dniach Legionowa"

 1. No to widzę, że w tym roku szalejemy XDD

 2. Krzywy ma zakaz, De Mono tam Gdzie Krupicz i Kościk | 07/05/2015, godz. 19:49 |

  Uprzedzam, że skład z Markiem Kościkiewiczem i Dariuszem Krupiczem są jedyną grupą która może śpiewać hity De Mono które napisał Pan Marek Kościkiewicz, zatem Krzywy nie może ich w ogóle wykonywać bo jeśli to zrobi, będą wtedy podejmowane odpowiednie czynności i procedury w stosunku do Pana Krzywego. Pozdrawiam i Dziękuję.

 3. www.demono.com.pl | 06/05/2015, godz. 18:39 |
 4. Hmmm czy Legionowo jest pewne, ze chce słuchać akustycznego wykonania największych hitów De Mono napisanych przez pana Kościkiewicza, tj. „statki na niebie”? Bo jakby co to kurdupel nie może ich śpiewać. …

 5. Znów jesteś ze mną | 07/03/2015, godz. 09:30 |

  Krzywy nie może grać piosenek De Mono, co to za koncert bez statków na niebie?
  koncert zostanie odwołany albo zagracie 12 razy póki na to czas 🙂

 6. Żeby tym razem ktoś nie wymyślił sobie że zagrają na Arenie . W zeszłym roku banda kretynów prawie dziecko w wózku zgniotła….

 7. JAKIE MASTO TAKIE „GWIAZDY”. ŻENADA.

 8. Deszcz spadnie i będzie po imprezie! Już kilka razy w latach wcześniejszych, z powodu pogody dni legionowa skończyły się klapą!

 9. Pupile PO. Gratulacje. Trzeba dać swoim zarobić.

 10. No tak tylko gdzie my w legionowie mamy taki plac jak Pan Smogorzewski juz wszystko wyprzedał?

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *