Dawid Kwiatkowski trzecią gwiazdą tegorocznych Dni Legionowa

facebook.com/dawidkwiatkowskioff

Dawid Kwiatkowski będzie trzecią gwiazdą tegorocznych Dni Legionowa. 20 czerwca wystąpi on na scenie wraz z zespołem De Mono oraz Margaret. O rozmowach legionowskiego MOK-u z tym popularnym artystą plotki krążyły już od dawna, teraz informacja znalazła potwierdzenie na oficjalnym profilu artysty, na portalu Facebook.

Tegoroczne Dni Legionowa odbędą się w sobotę, 20 czerwca. Wśród wielu atrakcji, tradycyjnie przewidziano także występy gwiazd muzyki. W tym roku na scenie zobaczymy zespół De Mono, Margaret oraz wspomnianego już Dawida Kwiatkowskiego.

Fot. facebook.com/dawidkwiatkowskioff

Fot. facebook.com/dawidkwiatkowskioff

Powrót do korzeni

W tym roku, po raz pierwszy od kilku lat impreza nie będzie organizowana z popularnym Radiem Eska. – To swego rodzaju powrót do korzeni – zapowiada Andrzej Sobierajski, dyrektor MOK. Nie wiadomo jeszcze czy zabawa odbędzie się w budynku Areny, czy na świeżym powietrzu. Po ostatnich Dniach Legionowa, które odbywały się w środku Areny mieszkańcy bardzo skarżyli się na tłok. Zdaniem wielu lepiej impreza wypadłaby pod gołym niebem, czyli dokładnie tak jak było to kiedyś.

/red/

Zobacz także:

1 raz komentowano artykuł "Dawid Kwiatkowski trzecią gwiazdą tegorocznych Dni Legionowa"

  1. Informuję, że na stronie http://www.demono.com.pl jest zamieszczona informacja o tym, że ANDRZEJ KRZYWY NIE MOŻE I MA ZAKAZ wykonywania publicznie hitów które napisał ojciec i lider zespołu – Marek Kościkiewicz

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *