Chodzą ryzykując życie…

Strażnicy miejscy próbują oduczyć mieszkańców Legionowa przechodzenia przez torowiska w miejscach niedozwolonych. Liczne mandaty nie odstraszają jednak amatorów ryzykownej przeprawy, którzy korzystają z każdej okazji aby skrócić sobie drogę.

fot. Straż Miejska Legionowo

Ostatnim „hitem” przy stacji PKP Legionowo-Przystanek stało się przechodzenie przez tory w pobliżu przejścia podziemnego. Mieszkańcy wykorzystują fakt, iż brakuje fragmentu ogrodzenia. Straż Miejska zgłosiła już ten fakt PKP i zwróciła się do właściciela terenu o uzupełnienie ogrodzenia.
Niezależnie od ilości i formy działań prowadzonych przez Straż Miejską nie możliwe będzie wyeliminowanie tego zjawiska dopóki ludzie nie zrozumieją jakie ono niesie ze sobą zagrożenie.

Przechodzenie przez tory w miejscach niedozwolonych stwarza zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi. W zderzeniu z pociągiem człowiek nie ma żadnych szans!

/Straż Miejska Legionowo/

1 raz komentowano artykuł "Chodzą ryzykując życie…"

  1. NIEKTÓRYCH LUDZI UCZĄ NIESTETY TYLKO WLEPIANE WYSOKIE MANDATY I CZĘSTO JEST TO JEDYNY SPOSÓB NA WYMUSZENIE ODPOWIEDNICH ZACHOWAŃ. POZDROWIENIA DLA STRAŻNIKÓW !!! NIE BÓJCIE SIĘ !!!

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *