To była wspaniała impreza! Wyjątkowe święto Gminy Jabłonna

Święto Gminy Jabłonna 2016, Fot. UG Jabłonna

Idealna piknikowa muzyka, występy artystyczne, pokaz sprzętu wojskowego, czy miasteczko zdrowia – to tylko niektóre atrakcje święta Gminy Jabłonna, które odbyło się w niedzielę (4.09). Impreza, tradycyjnie zorganizowana w parku przy pałacu, cieszyła się dużym powodzeniem wśród mieszkańców i gości, którzy przybyli z sąsiednich gmin – głównie z Legionowa.

Główną atrakcją niedzielnego świętowania w Jabłonnie był wieczorny koncert w ramach trasy zorganizowanej przez telewizję muzyczną Polo TV pod hasłem Discopolowanie. Na scenie wystąpiły zespoły Calibra, The Lovers, Vancouver oraz Imperium. Był także konkurs talentów. W sumie muzyka taneczna rozbrzmiewała do 23.00.

Wcześniej, bo już od 12:00 goście przybyli do parku mieli okazję obejrzeć wspaniałe pokazy strażaków z OSP oraz uzbrojenia wojskowego wystawionego przez 32. Wieliszewski Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej. Dużą popularnością cieszyły się liczne stoiska wystawione przez gminne instytucje oraz Starostwo Powiatowe a także Miasteczko Zdrowia, gdzie promowano aktywny, zdrowy tryb życia. Fundacja Rozwoju Dzieci im. Jana Amosa Komeńskiego zapewniła atrakcje dla osób w każdym wieku – badania ciśnienia, porady dietetyczne, analiza składu ciała, konkurencje sportowe dla całych rodzin, przygotowywanie owocowych szaszłyków, czy zajęcia z trenerami fitness.

Nie zabrakło również wielu atrakcji dla najmłodszych. Dzieci korzystały chętnie z bezpłatnych dmuchańców, a na stoisku Urzędu Gminy razem z LKS Lotos Jabłonna malowały buźki, zaplatały kolorowe warkoczyki i skręcały balony. Uczestnicy niedzielnego święta z zaangażowaniem zajęli się także mega kolorowankami przygotowanymi przez urząd.

Niedzielną imprezę śmiało możemy zaliczyć do udanych. Słowa uznania dla organizatorów, którzy idealnie połączyli wyśmienitą zabawę z promocją gminy i jej walorów mieszkaniowych i turystycznych.

Organizatorami imprezy byli Urząd Gminy Jabłonna i Gminne Centrum Kultury i Sportu. Sponsorzy i Partnerzy: Starostwo Powiatowe w Legionowie, firma GAZ SYSTEM S.A., 32. Wieliszewski Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej, WKU Warszawa Śródmieście, LKS Lotos Jabłonna, Przychodnia Weterynaryjna w Jabłonnie.

Impreza odbywała się pod patronatem medialnym Portalu Legio24.pl.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "To była wspaniała impreza! Wyjątkowe święto Gminy Jabłonna"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *