Białobrzegi: Z wód Zalewu Zegrzyńskiego wyłowiono zwłoki mężczyzny

Fot. Legio24.pl

W niedzielę (1.01) tuż po godz. 16:00 z wód Zalewu Zegrzyńskiego wyłowiono zwłoki starszego mężczyzny. Makabrycznego odkrycia dokonano na wysokości ul. Wczasowej w miejscowości Białobrzegi (gmina Nieporęt), przy terenie należącym do opuszczonego ośrodka wypoczynkowego. Przyczyny śmierci mężczyzny ma ustalić śledztwo prowadzone wspólnie przez Prokuraturę Rejonową w Legionowie i nieporęckich policjantów.

Jak informuje naszą redakcję podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo informację o znalezieniu zwłok policjanci otrzymali około godz. 16:00. Na miejsce natychmiast udał się patrol, wezwano także prokuratora. Ponieważ zwłoki mężczyzny znajdowały się w wodzie o ich wyłowienie poproszono strażaków. – Na razie ustalamy tożsamość denata – mówi naszej redakcji podkom. Kuligowska z legionowskiej policji. – Na tę chwilę mogę powiedzieć tylko tyle, że wyłowiony w niedzielę mężczyzna ma około 60 lat – dodaje.

Jak udało nam się ustalić nieoficjalnie, zwłoki musiały przebywać w wodzie od dłuższego czasu i zaczęły się rozkładać. Sprawę badają policjanci z Nieporętu pod nadzorem legionowskiej prokuratury.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Białobrzegi: Z wód Zalewu Zegrzyńskiego wyłowiono zwłoki mężczyzny"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *