Białe Święta? Nie tym razem!

Rozczaruje się każdy, kto liczył na śnieżne i mroźne Święta Bożego Narodzenia. Zamiast białych, bajkowych krajobrazów będziemy mieć aurę niczym z przedwiośnia. Temperatura może wzrastać nawet do piątej kreski powyżej zera, a częste rozpogodzenia zapewnią nam dużą dawkę promieni słonecznych.

fot. UM Legionowofot. UM Legionowo

Pogoda w Wigilię (24.12) na pewno będzie sprzyjać wszystkim tym, którzy będą jechać samochodem na wieczorną, tradycyjną kolację. Brak chmur, a co za tym idzie brak opadów sprawią, że warunki na drogach będą dobre. Termometry wskażą, w najcieplejszym momencie dnia 4 kreski powyżej zera. Podobna aura ma panować także w nocy z 24 na 25 grudnia. Udający się na Pasterkę nie będą marznąć, bo minimalnie w nocy będzie +1 stopień, przymrozki możliwe jedynie przy gruncie.

Pogoda w Święta będzie sprzyjać spacerom

Idealną wręcz pogodę synoptycy przewidują na pierwszy dzień Świąt. Przy prawie bezchmurnym niebie temperatura wyniesie 5 stopni powyżej zera. Aura będzie więc sprzyjać rodzinnym, świątecznym spacerom na świeżym powietrzu.

Drugi dzień Świąt, choć bardziej pochmurny od pierwszego, także będzie przyjemny. Specjaliści od pogody nie przewidują żadnych opadów, a termometry pokażą 4 stopnie.

Przyjemna, ciepła pogoda ma się utrzymać przynajmniej do końca 2013 roku. Nie jest wykluczone, że do końca miesiąca temperatury mogą wzrosnąć, w niektóre dni nawet do 9 stopni.

/wł, info: TwojaPogoda.pl/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Białe Święta? Nie tym razem!"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *