Bezpłatnie o karmieniu piersią w Legionowie

W najbliższą sobotę zapraszamy mieszkanki powiatu do przychodni NZOZ Legionowo na warsztaty, podczas których omówią fakty i obalą mity na temat karmienia piersią.
Niezależnie od rozwoju cywilizacji oraz technologii, żaden sztuczny pokarm nie jest w stanie zastąpić karmienia piersią. Jest ono metodą sprawdzoną przez setki lat, która gwarantuje to, że dziecko dostanie pokarm najbardziej odpowiadający jego potrzebom. Zdarza się jednak, że mimo wielkich chęci kobiety mają problem z tym sposobem karmienia swojego dziecka. Czasem przyczyny nie tak skomplikowane jak się im wydaje, a problem szybko da się rozwiązać.

Aby spróbować rozwiać wątpliwości na ten temat NZOZ Legionowo i Starostwo Powiatowe w Legionowie zorganizowały bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży i karmiących, które odbędą się w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Legionowo” przy ul. Sowińskiego 4. Ich tematem będą sposoby rozwiązania często spędzającego sen z powiek i tak już niewyspanych matek problemów z laktacją. Zgłoszenia na to spotkanie przyjmowane będą przyjmowane są pod tel. 22 774 51 51.

Przypominamy również, że w przychodni tej już od września funkcjonuje Poradnia Laktacyjna, która czynna jest w piątki od 9.00 do 13.00.

Warto mówić o rozwiązaniu problemów z laktacją, ponieważ maluszki karmione piersią mają większą odporność na choroby, a szczepienia ochronne lepiej działają na ich organizm. Karmienie piersią ma zbawienny wpływ również na mamusie, które nie tylko szybciej odzyskują dawną figurę, ale również mają zmniejszone ryzyko zachorowania na raka piersi.

/Starostwo Powiatowe w Legionowie/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Bezpłatnie o karmieniu piersią w Legionowie"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *