Areszt za znęcanie się nad matką

Policjanci z Legionowa zatrzymali 30-letniego mężczyznę podejrzanego o psychiczne i fizyczne znęcanie się  nad swoją matką. Kamil K. podczas awantur domowych miał wielokrotnie grozić kobiecie pozbawieniem życia. Na wniosek policjantów oraz prokuratury sąd rejonowy aresztował już tymczasowo mężczyznę na 3 miesiące. Za to przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. sxc.hu

W minionym tygodniu w związku z informacją o awanturze domowej policjanci podjęli interwencję w jednym z mieszkań w Legionowie. Po przybyciu na miejsce zgłaszająca interwencję kobieta oświadczyła, że jej syn od dłuższego już czasu będąc pod wpływem alkoholu jest agresywny i znęca się nad nią psychicznie oraz fizycznie.

Z relacji kobiety wynikało, że mężczyzna wielokrotnie jej ubliżał  grożąc przy tym pozbawieniem życia. Reakcja funkcjonariuszy w tej sytuacji mogła być tylko jedna, 30-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany w celu doprowadzenia do aresztu śledczego. Kamil K. był już wcześniej notowany między innymi za kradzieże i włamania. Na wniosek policjantów prowadzących tę sprawę oraz prokuratury decyzją sądu rejonowego w Legionowie 30-latek został już tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Tym razem za znęcanie się nad matką grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

/KPP Legionowo/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Areszt za znęcanie się nad matką"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *