Zamknij

Sukcesy LKS Lotos z Jabłonny

21:08, 09.03.2010 Aktualizacja: 18:22, 13.01.2013
Skomentuj

W ostatni weekend (5 - 7 marca) w Sandomierzu odbył się Puchar Polski Seniorów i Młodzieżowców w Taekwondo. W zawodach wystartowało 161 zawodniczek i zawodników z 38 klubów.
W zawodach wzięli również udział reprezentanci LKS Lotos Jabłonna. W Pucharze Polski Seniorów i Młodzieżowców wystąpili: Karolina Kopeć, Joanna Paprocka, Marta Sidorowicz, Paweł Biernat, Daniel Chudzik, Konrad Klusek, Piotr Łuszcz, Daniel Sochocki i Tomasz Szczepaniuk.
Wyniki:
Joanna Paprocka 1 miejsce w walkach do 63 kg
Marta Sidorowicz 3 miejsce w walkach do 52 kg
Karolina Kopeć 3 miejsce w walkach do 52 kg
Tomasz Szczepaniuk 3 miejsce w układach IV DAN
Piotr Łuszcz 2 miejsce w walkach do 54 kg
Klub zajął w punktacji medalowej 7 miejsce zdobywając 1 złoty, 1 srebrny i 3 brązowe medale
W tym samym czasie w Sandomierzu odbył się Puchar Polski Juniorów w którym wystartowało 107 reprezentantów z 34 klubów. Juniorzy z LKS Lotos Jabłonna w klasyfikacji medalowej okazali się najlepsi! Zdobyli 3 złote medale, 1 brązowy, a Daniel Sochocki został najlepszym juniorem zawodów.

(źródło: UG Jabłonna, Foto: UG Jabłonna)